Gratis

INGINER PROIECTANT

SC RELOC SA CRAIOVA
2 poziții

Candidatul Ideal

Echipa de Proiectare Reloc Craiova caută coleg/a pentru a ocupa pozitia de INGINER PROIECTANT!!
Absolvent al unei facultati cu profil mecanic/inginerie electrica
Cunoștințe de bază proiectare 2D, 3D;
Cunoștințe operare PC ;
Abilitatea de a lucra în echipă;
Precizie, rigurozitate, gândire logică, capacitate de analiză;
Orientare spre rezultat și îmbunătățire continuă.
Disponibilitate de a invata si utiliza alte programe de elaborare a proiectelor mecanice/electrice
Experienta in domeniul feroviar constituie un avantaj (dar nu reprezinta o cerinta obligatorie)

Descrierea jobului

Oferirea de soluții tehnice pretabile condițiilor existente;
Design de produs;
Realizarea documentației de producție
Activități de proiectare și de urmărire ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀a modului de implementare a proiectului până la finalizare;
Gestionarea şi corelarea informaţiilor necesare soluţionării temei de proiectare
Informarea superiorilor în termen real cu privire la impedimentele apărute în munca proprie şi în munca echipei;
Participarea activa la gasirea solutiilor tehnice impreuna cu echipa;
Asistenţă tehnică pentru obiectul contractului in care sunt implicati, găsirea soluţiilor tehnice pentru toate problemele ivite pe parcursul execuţiei şi propunerea măsurilor concrete de remediere a acestora;

Beneficii:
Training-uri / formări profesionale
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.
Posibilitati de instruire
Atmosfera de lucru placuta
Salariu motivant
Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
Bonus de vacanta
24 de zile de concediu de odihna, astfel incat sa va bucurati de mai mult timp liber.
Acces la sistemul medical privat (pachet medical) si tarife speciale de abonament pentru membrii familiei
Program fix de luni pana vineri
Transport gratuit pe rute prestabilite
Zile libere si sprijin financiar pentru evenimente personale (casatorie, nastere, pierderea unei rude apropiate)
Prime si bonusuri

RELOC, de mai bine de 50 de ani, este specializat in proiectarea, constructia, repararea si modernizarea vehiculelor feroviare si a materialului rulant, precum si in productia de piese de schimb pentru industria feroviara.

RELOC reprezinta mai mult decat un brand european, reprezinta locuri de munca inalt calificate, productie, design, constructie si reconstructie, cercetare, crearea si dezvoltarea unor concepte feroviare inovative care sa tina pasul cu evolutiile tehnologice.
Oferim sansa unor adevarate cariere, nu doar a unor locuri de munca intr-un mediu de lucru performant, avand ocazia de a lucra cu cei mai buni specialisti si oportunitatea de a promova in cadrul organizatiei.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024