Gratis

Inginer proiectant - Mioveni, Argeș

SC DELTA INVEST SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii Superioare;
  • Abilitati excelente de comunicare, flexibilitate;
  • Atitudine pozitiva, ferma
  • Persoana dinamica si dornica de a invata si de a isi dezvolta cariera prin acumularea de cunostinte si rezultate;
  • Rigurozitate in prelucrarea informatiilor si in realizarea activitatilor in general;
  • Experienta profesionala de minim 5 ani , constituie un avantaj.

Cunostinte specifice:
  • Cunostinte proces injectie mase plastice;
  • Cunostinte matrite;
  • Cunostinte desen tehnic, Catia;
  • Limbi straine: limba engleza la un nivel mediu-avansat, limba franceza reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Analiza modificari + Modificare matrite injectie masa plastica;
  • Optimizare functionabilitate matrita;
  • Participarea la proiecte de omologare si gestionarea aspectelor tehnice legate de piese si matrite;
  • Analize rapoarte de control si interpretarea rapoartelor de control – solutii de imbunatatire sau de corectare a neconformitatilor;
  • Estimarea costurilor legate de modificari ale matritei;
  • Gestionarea planingului de realizare a matritelor.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Transport asigurat spre și de la locul de muncă;
  • Posibilitate de dezvoltare a carierei;
  • Training pentru formare și dezvoltare profesională.

Înființată în anul 1994, Delta Invest este unul dintre liderii pieței din România în cercetare-dezvoltare repere injectate din mase plastice, proiectare-construcție matrițe și injecție mase plastice.
În cei peste 30 de ani de existență, Grupul Delta Invest s-a dezvoltat continuu și a rămas fidel scopurilor și valorilor care au stat la baza creării sale. Valorile care ne definesc sunt: Încredere. Participare. Evoluție.
Succesul Grupului Delta Invest se bazează pe calitatea echipelor sale.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024