Gratis

Inginer proiectant

Constant Security S.R.L

Candidatul Ideal

Cerințe obligatorii:
• Absolvent studii superioare în domeniul tehnic (inginerie electrică, automatizări, electronică, telecomunicații etc.);
• Bune cunoștințe IT + obligatoriu cunoașterea programului AutoCAD;
• Seriozitate, dorință și capacitate de a învăța lucruri noi;
• Permis de conducere categoria B.

Cerințe opționale:
• Capacitate de organizare, evaluare și prioritizare a task-urilor/cererilor simultane;
• Capacitate de lucru atât individual, cât și în echipă;
• Constituie un avantaj certificările obținute în domeniu.

Descrierea jobului

Departament: Proiectare
Locație: Târgoviște/Ilfoveni/jud. Dâmbovița

Căutăm proiectant instalații electrice și HVAC.

Responsabilități:
• Verifică și gestionează proiectele din punct de vedere tehnic (sisteme fotovoltaice, sisteme ventilație, instalații electrice);
• Realizează documentații tehnice;
• Realizează proiecte în AutoCAD.

Beneficii:
• Salariu corelat cu nivelul pieței;
• Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu profesional.

Tip job:
• full time

Cel mai important criteriu este cunoașterea programului AutoCAD (pentru că mare parte din activitate este lucrul în acest progam).

Suntem o firmă înfiinţată în 2015, cu sediul social în Ilfoveni, Dâmboviţa, la 12 km de Târgoviște. Avem la activ multe proiecte fotovoltaice. Așteptăm cu interes CV-urile celor interesați să facă parte din echipa noastră.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024