Gratis

Inginer proiectant zona Transilvania

MÜPRO România

Candidatul Ideal

Ceea ce cerem:
➢ Diploma de facultate in constructii civile, industriale sau domeniu relevant; ➢ Cunoașterea proceselor și activităților de execuție in domeniul de construcții;
➢ Cunoștințe la nivel de utilizator a programelor de proiectare: AutoCAD, Inventor;
➢ Cunoștințe MS Office la nivel de utilizator;
➢ Bune abilități de comunicare orală și scrisă;
➢ Permis de conducere B.

Așteptări:
- Cunostinte de limba engleza
- 1-3 ani de experienta profesionala

Descrierea jobului

Principalele sarcini:
➢ Elaborarea de soluții tehnice scheme de montaj în programele de proiectare Inventor, AutoCAD sau programe dezvoltate de firma Müpro pentru sisteme de fixare si amortizare a zgomotului;
➢ Soluții la fața locului;
➢ Ajutarea echipei de vânzări în atingerea obiectivului de vânzări;
➢ Întocmirea listelor de materiale aferente proiectelor.

Ceea ce oferim:
➢ Angajare pe termen lung într-o echipă dinamică;
➢ Un salariu motivant pentru a te simți apreciat;
➢ Beneficiile programului de recomandare in cadrul companiei.
➢ Toate mijloacele necesare desfasurarii activitatii: laptop, telefon, masina;
➢ Oportunitate de creștere și dezvoltare profesională.
➢ Experiență foarte bună în lucrul într-o companie cu un mediu deschis, divers și incluziv.
➢ Muncă independentă și flexibilă;
➢ Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Domeniul de lucru: - Inginerie

Programul de lucru:
- Cu normă întreagă
- Program general de lucru

Punct de lucru: Mupro Transilvania STR. Barc, Nr. 1, Cluj

Dacă sunteți interesat de anunțul nostru, va rog sa trimiteti CV-ul dumneavoastră în limba romana sau engleza pe adresa info@muepro.ro

Cu peste 50 de ani de prezență pe piață și experiență în domeniu, MÜPRO este unul dintre cei mai importanți furnizori de sisteme de suport și control al vibrațiilor. Marca MÜPRO reprezintă soluții funcționale, de înaltă calitate de sisteme de suport pentru sectoarele de instalații industriale și servicii de construcții, cu un accent special pe izolarea fonică a structurii și controlul vibrațiilor. MÜPRO oferă, de asemenea, o experiență vastă în domenii specializate, cum ar fi sistemele de sprijin pentru camere curate și tuneluri, suporturi de siguranță împotriva incendiilor și suporturi grele. MÜPRO oferă îndrumări clienților săi din țară și din străinătate cu privire la toate aspectele legate de aplicații specifice.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024