Gratis

Inginer proiectant - structura

NAVYK

Candidatul Ideal

Pentru a ne intregi echipa, cautam ingineri proiectanti structura, in domeniul naval.

Descrierea jobului

Vei fi resposabil cu:
  • desene de executie (2D si 3D)
  • desene de constructie (2D)
  • modelare 3D
  • pregatirea fisierelor pentru productie

Ti se cere:
  • sa fii absolvent al facultatii de Arhitectura Navala
  • sa ai competente MS Office si AutoCad
  • cunoasterea unui soft folosit in arhitectura navala si experienta anterioara, constituie un avantaj (Aveva, Nupas, Shipconstructor)
  • sa cunosti limba engleza

Oferim:
  • un mediu de lucru într-o echipă profesionistă, tânără și entuziastă
  • șansa de a crește și de a evolua într-un sector marin dinamic
  • salarizare si schema de evolutie motivante
  • pachet de beneficii suplimentare

Suntem o companie dinamica formată dintr-o echipă de ingineri, designeri și arhitecți navali entuziaști și dedicați. Lucram cu soluții și proceduri software de ultimă generație pentru a transforma proiectele din domeniul naval în realitate, fiind specialisti în furnizarea documentației complete și a fișierelor necesare procesului de producție. Destinatarii finali ai serviciilor noastre sunt șantierele navale și constructorii de ambarcațiuni, precum și studiourile de proiectare și arhitectură navală

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024