Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 10 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

INGINER PROIECTANT STRUCTURA-Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole sau an terminal Master;
- Cunostinte de utilizare a programelor: ETABS, SAP, AUTOCAD;
- Cunostintele de utilizare a programelor ALLPLAN, TEKLA reprezinta un avantaj;
- Seriozitate, orientare spre rezultate si dorinta de perfectionare in domeniul proiectarii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Realizarea de calcule si detalii de executie pentru structuri civile si industriale;
-Participarea la sedintele de coordonare proiect impreuna cu seful de proiect si celelalte specialitati implicate;
-Participarea la fazele determinante stabilite in faza de proiectare.

Oferim:
-Salariu motivant;
-Bonusuri;
-Participarea la cursuri de instruire periodica;
-Training si suport in vederea deprinderii programelor de calcul/detaliere din cele folosite in cadrul firmei;
-Interactiune cu ingineri cu experienta din domeniu;
-Pozitie pe termen lung;
-Participarea la proiectarea unor structuri complexe, provocatoare din punct de vedere ingineresc, ocazie pentru dezvoltarea personala a abilitatilor dobandite pana in prezent;
-Team building anual;

Locatia job-ului este pe Aleea Cauzasi nr 47, Bucuresti, Sector 3

Compania noastra ofera servicii complete de proiectare si consultanta tehnica in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole. Misiunea noastra este aceea de a folosi metode de coordonare si colaborare dovedite cu managementul strict al calitatii, valorii, calendarului si costurilor, pentru a oferi cel mai inalt nivel de servicii prin rezolvarea problemelor creative, analiza profesionala si termenele de indeplinire. Rezultate excepționale la un preț competitiv. De asemenea este foarte important să se creeze un mediu de lucru și o cultură sigură, sănătoasă și ecologică care să stabilească criteriul de referință pentru alții, să urmeze și să ofere și să promoveze creșterea personală și profesională a tuturor angajaților, să încurajeze participarea la luarea deciziilor, dar să solicite responsabilitatea individuală.

Daca doresti sa acumulezi experienta si practica de lucru alaturi de profesionisti iti asteptam CV-ul.

Expirat
INGINER PROIECTANT STRUCTURA-Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole  -  S.C. STRUCTURAL ENGINEERING and TECHNOLOGY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles