Gratis

Inginer proiectant specialitatea apa-canal

ABC HUMAN CAPITAL

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultății de Construcții și Instalații, specializarea Instalații pentru Construcții, Facultatea de Hidrotehnică sau alte studii superioare echivalente
Excelent operator PC
Să cunoască și să utilizeze cu ușurință programele de specialitate (Autocad, Pecta, Urbano, Word, Excel);
Atentie la detalii, abilitati in rezolvarea problemelor ce apar pe parcursul proiectarii si implementarii investitiilor, respectarea termenelor limita

Descrierea jobului

Intocmire documentații tehnice pentru specialitatea de instalații sanitare rețele de alimentarea cu apă și/sau canalizare, stații de epurare, stații de pompe ape uzate, gospodărie de apă pentru toate fazele de proiectare (SF/DALI, PTE+PAC+POE)
Susținerea proiectelor către verificatorii tehnici atestați;
Întocmirea și centralizarea documentațiilor de avizare;
Răspunde pentru respectarea normelor, normativelor și standardelor de proiectare
Asigură asistență tehnică pe șantier pentru implementarea corespunzătoare a proiectului sau pentru întocmirea dispozițiilor de șantier

Ofertă (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial competitiv (in functie de expertiza) si diferite bonusuri
Crestere salariala semestriala sau anuala, in functie de performante
Mediu de lucru atractiv, intr-un spatiu de birouri foarte accesibil cu metroul, transport in comun sau masina
Oportunități de dezvoltare
Mediu dinamic de lucru unde implicarea și inițiativa sunt recunoscute și recompensate

Compania noastră oferă servicii integrate de proiectare arhitecturală și inginerie, proiectare instalații, consultanţă financiară, management de proiect și asistență tehnică.
Furnizam solutii extinse pentru proiecte de Resurse Umane inca din 2005. Adaptam cu succes noile tendinte in domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri. Munca noastra include solutii bazate pe analize si experienta, programe de implementare a strategiilor de retentie si motivare personal adaptate fiecarui partener, analize complete ale profilurilor candidatilor, selectia strategiei optime pentru implementarea fiecarui proiect, evaluarea si monitorizarea eficientei solutiilor propuse. Aceasta se traduce in programe inteligente sustinute prin baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si head-hunting.
Misiune: sa contribuim la indeplinirea obiectivelor partenerilor nostri prin abordarea celui mai important capital al oricarei companii; cel intelectual.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024