Gratis

INGINER PROIECTANT SISTEME FOTOVOLTAICE

EMAS BUSINESS CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

Aptitudini generale:
  • Absolvent de Universitate Tehnica – Inginerie Electrica / Electrotehnica / Energetica / Instalatii
  • Experienta pe partea de proiectare instalatii electrice (fazele SS, SF, DTAC, PT)
  • Cunostinte bune de AutoCAD sau alt soft similar
  • Autorizatie de electrician ANRE - IV A - constituie un avantaj
  • Experienta in urmarirea proiectelor realizate
  • Capacitate de lucru individual, dar si in echipa
  • Eficienta ridicata de lucru in conditii de varfuri de activitate
  • Abilitati dezvoltate de comunicare

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati vor fi:
  • Realizarea de Memorii Tehnice in vederea obtinerii diferitelor avize specifice (CU, DTAC etc), studii de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈solutie, studii de fezabilitate, DTAC si DTOE, proiecte tehnice si detalii de executie
  • Elaborarea breviarelor de calcul
  • Realizarea de antemasuratori, liste de materiale
  • Elaborarea documentatiilor pentru procurarea de echipamente electrice si a materialelor necesare montarii acestora
  • Sustinerea proiectelor in comisii de avizare (daca va fi cazul)
  • Depunerea documentatiilor necesare si obtinerea autorizatiilor de la diferite institutii (daca va fi cazul)
  • Experienta in implementarea instalatiilor fotovoltaice constituie un avantaj
  • Postul presupune uneori deplasari in tara pentru preluarea informatiilor din teren si stabilirea solutiei tehnice.

Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv – peste media pietei
  • Bonus de performanta
  • Asigurare privata de sanatate
  • Prime de Paste si de Craciun
  • Mediu de lucru foarte placut – sediu in Piata Presei Libere

Emas Business Consulting SRL este o companie de consultanta care activeaza din domeniul accesarii fondurilor europene. Mai multe detalii despre companie gasiti pe site-ul nostru www.emasconsulting.com
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024