Gratis

INGINER PROIECTANT SISTEME DE SECURITATE

Hyperfy

Candidatul Ideal

Cerinte:
• absolvent studii superioare cu profil tehnic: Inginerie Electrica, Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei, Automatica si Calculatoare, Instalatii;
• experienta in intocmirea proiectelor de curenti slabi;
• cunostiinte solide tehice in domeniul curentilor slabi atat la nivel teoretic cat si aplicat (PIF);
• experienta minim 2 ani in proiectarea sistemelor de securitate;
• certificare Proiectant Sisteme de Securitate - constituie un avantaj;
• cunostinte de AutoCAD – 2D, 3D;
• cunostinte avansate Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
• cunostinte de limba engleza - nivel mediu.
• aptitudini de lucru in echipa, organizat;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

• Elaborarea si proiectarea solutiilor de curenti slabi;
• Implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de instalare;
• Verificarea proiectelor tehnice si monitorizarea executiei proiectului;
• Participarea in cadrul procesului de bugetare pentru diferite proiecte;
• Asigurarea suportului tehnic pentru departamentul achizitii-ofertare;
• Sustinerea solutiilor tehnice in relatia cu beneficiarul.

Hyperfy® aduce inovația în securitatea fizică. În ADN-ul Hyperfy® se regăsesc platformele software dezvoltate în întregime intern, cu obiectivul de a depăși limitările date de soluțiile clasice bazate pe pază umană. Astfel, compania consolidează securitatea fizică prin tehnologie. Hyperfy® oferă soluții complete și inovatoare, fiind pentru clienți un singur punct de contact pentru toate serviciile de Securitate fizică: de la implementare tehnică și mentenanță la monitorizare, intervenții rapide și dezvoltare de platforme software.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024