Gratis

Inginer proiectant retele si instalatii electrice

Best Electroproiect S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam sa ne completam echipa cu un inginer proiectant instalatii electrice de racordare la retea pentru proiecte in zona Retele Electrice Muntenia.
Experienta constituie un avantaj, dar nu exludem persoane tinere, studenti, dornice de afirmare si cu cunostinte bune de Autocad si Excel.

Cerinte obligatorii:
- Facultate de profil tehnic: Energetica, Instalatii Electrice, Electrotehnica sau similar;
- Cunostinte AutoCAD - testare in cadrul interviului;
- Cunostinte pachet Office, in special Excel - testare in cadrul interviului.

​Constituie avantaj:
- Experienta in proiecte de instalatii electrice de joasa si medie tensiune in zona E-Distributie (Enel) Distributie;
- Autorizatie ANRE;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmire proiecte de retele electrice de medie si joasa tensiune: instalatii de racordare la retea, instalatii de alimentare cu energie electrica, devieri retele electrice, etc.;
- intocmire documentatii tehnice (DTAC) in vederea obtinerii autorizatiilor de construire retele electrice.

Beneficii:
- salariu motivant, bonusuri pentru performanta;
​- posibilitate reala de crestere in cadrul companiei: atat profesionala, cat si financiara.

Companie specializata in proiectarea si autorizarea instalatiilor electrice de racordare la reteaua electrica de distributie.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024