Gratis

Inginer proiectant retele apa/canal/gaz

ALROSEL PROJECT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Inginer cu experienta sau absolvent al unei facultati cu specific in hidrotehnica/constructii/instalatii, bun cunoscator al softului AUTOCAD, atent la detalii, dovada de seriozitate si organizare.

Descrierea jobului

Activitatea firmei este de proiectare si intocmire documentatii tehnice SF/DTAC/PT+DE pentru retele gaze naturale/apa-canal/constructii/irigatii. Contract de munca full time, munca de birou/deplasari in teren.

Alrosel Project este o companie inființată în anul 2019 care a crescut cu succes, oferind servicii de proiectare și inginerie.

Alrosel Project implementează proiecte ce se adresează nevoilor clienţilor, atât în domeniul gazelor naturale, domeniile apei si apei uzate menajere, constructiilor hidrotehnice/civile si industriale, cat si in domeniul irigatiilor.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024