Gratis

Inginer proiectant mecanic , electric

Efe Europa Construction S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent al unei facultati cu profil mecanic/inginerie electrica
Cunoștințe de bază proiectare 2D, 3D;
Experienta in domeniul feroviar constituie un avantaj (dar nu reprezinta o cerinta obligatorie)

Descrierea jobului

Oferirea de soluții tehnice pretabile condițiilor existente;
Design de produs;
Realizarea documentației de producție
Activități de proiectare și de urmărire ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a modului de implementare a proiectului până la finalizare;
Gestionarea şi corelarea informaţiilor necesare soluţionării temei de proiectare
Asistenţă tehnică pentru obiectul contractului in care sunt implicati, găsirea soluţiilor tehnice pentru toate problemele ivite pe parcursul execuţiei şi propunerea măsurilor concrete de remediere a acestora;
- O prima experienta in domeniul instalatiilor termice, HVAC, sanitare, electrice, semnalizare si stingere a incendiilor, ideal 1-2 ani de experienta in proiectare.
- Responsabilitatile postului implica intocmirea la nivel DTAC si PT a proiectelor de instalatii care sa cuprinda atat parti scrise
cat si desenate.
- Executarea etapelor de proiectare, respectând cerinţele din tema generală şi temele de specialitate.
- Documentarea asupra cerințelor impuse prin tema de proiectare.
- Acordarea de asistenţă tehnică pe parcursul execuţiei.
-intocmire liste de cantitati si solutii pentru proiectele design and build

Firma Efe Europa Construction S.R.L. activează în domeniul construcțiilor pe piața din România din anul 2020. Aceasta este o reprezentanță în țara noastră a prestigioasei companii turcești Geyikciler, fondată în 1967 de către Mehmet Geyikci.
Biroul nostru este situat in Sector 1, Bucuresti .
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024