Gratis

Inginer proiectant - element beton armat

Splendid Development S.R.L.

Candidatul Ideal

Poziția : Inginer proiectant interesat in proiectare tip detaliere pentru execuție – cofraj si armare elemente de beton armat ;

Profile de interes :

- absolvent al Facultății de Construcții – secția CCIA, Facultatea de Hidrotehnica – secția Construcții Hidrotehnice sau orice specializare/experiență in elaborarea planșelor de beton armat.

Candidatul trebuie sa prezinte :

Diploma universitara in domeniul Construcțiilor (CCIA sau Construcții Hidrotehnice)
Abilitați bune de comunicare, cunoștințe de limba engleza si spirit de echipa, combinate cu disponibilitatea constanta de a învață.
Capacitatea de a stabili prioritati si de a respecta termenele limita.

Nu sunt obligatorii dar sunt apreciate

Cunostinte BIM
Stapanirea unui software CAD, de preferinta Autodesk Revit;
Abilitatea de a comunica orice limba straina.
Disponibilitatea de a calatori in strainatate pentru solutionarea anumitor cerinte ale proiectului.

Descrierea jobului

Oferta noastra

Alaturandu-te Splendid Development, devii parte a unei echipe care incurajeaza cresterea valorii profesionale, flexibilitatea si creativitatea. Credem in potentialul fiecarei persoane si te vom ajuta sa il atingi pe al tau.
Un mentor te va sprijini sa preiei treptat propria responsabilitate, dupa o faza de formare initiala care te va familiariza cu produsele, instrumentele, procesele si organizatia noastra.
Vei invata zilnic si iti vei putea dezvolta cariera intr-un mediu profesional, printre colegi care sunt gata sa te ghideze si sa te ajute sa cresti profesional.
Toate proiectele noastre sunt realizate in mediu BIM si vei primi sprijin deplin pentru a dobandi cunostintele potrivite si pentru a explora orice oportunitati de dezvoltare conexe.
Vei fi implicat in proiecte emblematice de infrastructura din Europa, lucrand cu echipe multidisciplinare de ingineri, arhitecti, analisti, programatori si artisti, folosind cele mai noi tehnologii pentru a obtine un rezultat remarcabil.
Salarii competitive (bazate pe performanta)
Abonament medical la o clinica privata
Bonus pentru recomandari de angajare
Decontarea transportului in comun
Tichete cadou, vouchere de vacanta si tichete de masa
Program de lucru flexibil

Asteptarile noastre dupa perioada de initiere

Abilitatea de a-ti gestiona bine taskurile, cu indrumare limitata ;
Stapanirea solutiilor software utilizate in proiecte.
Cunoasterea mediului BIM si a modului de lucru din companie
Abordare proactiva a cercetarii si dezvoltarii in toate domeniile conexe

Informatii suplimentare despre activitatea noastra : https://splendidromania.ro/
Ai sansa sa te alaturi echipei noastre, trimitand CV-ul pe adresa de e-mail : jobs@splendidromania.ro.

Splendid Development is proud to be a company that is specialized in engineering and architecture services, using cutting-edge technologies to create a rigorous interface between them that results in improved efficiency within the highest quality standards.

While we are adding consistency and structure to our products, we provide much more than that: on the basis of close collaboration in a multidisciplinary team of engineers, architects, analysts, programmers, and artists we create a powerful base for progress. We believe diversity is our greatest strength and we offer an equal opportunity workplace and an affirmative action employer.

Our culture is founded on openness, transparency, teamwork, and honesty, with colleagues who are forward-thinking in their field and above all, looking for the best.

We believe that the way we work can add meaning and value to our products and that collaboration is the best way forward.

One team, where everyone makes the difference.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024