Gratis

Inginer Proiectant Constructii Hidrotehnice

4c Project Consulting S.R.L.

Candidatul Ideal

- Persoană serioasă, punctuală, responsabilă și gata să își asume soluțiile și conceptul creat.
- Capabilă să coordoneze o echipă de proiect.
- De asemenea, este importantă experiențaîn utilizarea AllPlan, AutoCAD, MathCAD, SCIA, WinDOC, Microsoft Project.
- Experienta minim 1 ani in domeniul construcțiilor hidrotehnice, amenajări de albii, regularizări, etc.

Descrierea jobului

Având în vedere specificul companiei, inginerul proiectant trebuie să conceapă soluții și să le pună în aplicare la proiectele din domeniul Amenajărilor și Construcțiilor Hidrotehnice. Trebuie să fie absolvent de Construcții Hidrotehnice, să fi fost implicat în proiecte de Regularizare râuri, consolidări de mal, baraje, etc.

Compania a fost înființată la începutul anului 2008, având ca principal obiect de activitate proiectarea amenajărilor și construcțiilor hidrotehnice, activități de inginerie și consultanță tehnică.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024