Gratis

Inginer proiectant constructii civile

BUGRID ENGINEERING
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de specialitate: Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole;
  • Persoana organizata;
  • Comunicare si spirit de echipa;
  • Cunoasterea unor programe de desen tehnic si calcul structural;
  • Reprezinta un avantaj cunoasterea programului de desen: Nemetschek Allplan si/sau Tekla Structures.

Descrierea jobului

  • Realizarea proiectelor in conformitate cu legislatia, normativele si reglemetarile in vigoare;
  • Pregatirea documentatiei tehnice pentru fazele de proiect: S.F. ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄(studiu de fezabilitate), D.T.A.C.(documentatie tehnica pentru obtinerea autorizatiei), P.T.+D.E. (proiect tehnic + detalii de executie);
  • Coordonarea proiectelor cu specialitatiile de arhitectura si instalatii.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Prime si bonusuri in functie de performanta;
- Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si ambitios;
- Training-uri pentru programe specifice activitatii de proiectare.

Ne puteti scrie si la adresa de e-mail: bugrid.engineering@gmail.com

Bugrid Engineering S.R.L. este o companie care activeaza pe piata zonala a serviciilor de proiectare si consultanta in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole. Abordand toate proiectele cu seriozitate si in cunostinta de cauza am reusit sa demaram si sa finalizam cu succes proiecte de anvergura.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024