Gratis

Inginer productie

TIMAC AGRO ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

-Studii superioare tehnice in domeniul Inginerie electrica/automatica
-Experienta anterioara intr-o camera de control/comanda al unei unitati de productie industriala constituie avantaj
-Cunostinte operare PC (Excel)
- Cunostinte operare SAP
-Cunostinte limba engleza nivel mediu
-Curiozitate, dorinta de a invata si de a se dezvolta intr-un proiect nou
-Capacitate de analiza
-Abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

- Coordoneaza procesul de productie
- Monitorizeaza traseele de flux produs
- Monitorizează instalația și echipamentul și informează managerul de producție dacă este necesar
- Verifică temperaturile reactorului
- Verifică nivelul rezervoarelor de materii prime solide și lichide

Creat in 1959, Grupul Roullier este o companie multinationala care isi desfasoara activitatea in 131 de tari si are o cifra de afaceri de 3,5 miliarde Euro. Povestea noastra este o aventura umana si industriala, adunand impreuna peste 8 500 angajati condusi de aceeasi energie: dorinta de a-si asuma noi provocari.
Intr-o lume in care cresterea demografica are ca efect imediat cresterea cererii de hrana, noi cream si distribuim solutii inovative in nutritia plantelor, animalelor si oamenilor. Produsele noastre deriva din experienta celor 400 de ingineri care ofera in permanenta solutii inovative.
Atipic si pasionat, Grupul Roullier si-a conservat, inca de la inceputuri, conducerea 100% familiala. Cei 62 de ani de rezultate pozitive ne permit sa ne auto-finantam cresterea si sa pastram o vedere pe termen lung, chiar in contextul economic actual. O cariera alaturi de Timac Agro Romania este provocatoare si generoasa pentru cei care detin viziunea corecta, experienta, abilitatile necesare si spiritul comercial.
Mai multe detalii despre noi puteti gasi pe www.roullier.com sau www.ro.timacagro.com.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024