Gratis

Inginer productie

TECTONIK FLUX SRL

Candidatul Ideal

O persoană tehnică și dinamică cu abilitati de leader al echipei de productie, absolvent studii tehnice: mecanică, proiectare, inginerie sau domenii aferente.
Cunoaște și are capacitatea de a lucra cu SolidWorks sau AutoCAD.
Prezintă disponibilitate la deplasări.
Are abilitatea de a gândi creativ și strategic în dezvoltarea și implementarea de soluții tehnice.
Experiența în producție constituie un avantaj.
Suntem deschiși să discutăm și cu candidați la început de drum.

Descrierea jobului

Coordonează echipa de producție.
Participă activ în procesul de producție și în dezvoltarea de proiecte noi.
Propune soluții în cazul proiectelor noi.

Avantaje
Contract, bonuri de masă, asigurare medicala, transport, telefon, laptop

Tectonik Flux ofera din 2007 servicii profesionale de sudura in plastic, prelucrare mecanica subansamble din plastic, proiectare si executie de patinoare sintetice si mantinele pentru patinoare de hochei.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024