Inginer productie / Sef echipa productie/ Inginer proiectare

Furnissa S.R.L.

Candidatul Ideal

Furnissa este una din fabricile importante de mobilier pentru copii, avand o experienta de peste 20 de ani de activitate, cu o dezvoltare continua a pietelor externe.
Postul este valabil pentru fabrica din GILAU, jud CLUJ.

APTITUDINI :
- Intuitiv si disciplinat
- Capacitate ridicata de a comunica clar si eficient
- Atitudine calma, amabila, proactiva
- Capacitate de a gestiona situatii dificile
- Persoana ordonata, responsabila, atent la detalii
- Activitati excelente de planificare, organizare si time management
CALIFICARI :
- experienta in coordonare productie minim 3 ani ( experienta in productie mobilier constituie un avantaj )
- cunostinte excelente operare MS Office (Excel), operare programe CAD, experienta ERP
- cunostinte tehnice masini-unelte, familiarizare cu echipamentele din industria mobilei, centre cu comanda numerica
- studii medii ( studiile superioare constituie un avantaj )
- permis de conducere categ B

Descrierea jobului

ATRIBUTII :
- Planifica si coordoneaza activitatea de productie in functie de obiectivele de productie, stabilind sarcini si responsabilitati pentru personalul din subordine
- Defineste elementele pentru prelucrare pentru utilaje specifice
- Intocmeste fisele tehnice ale produselor
- Monitorizeaza mentenanta utilajelor moderne, CNC-uri
- Se asigura de realizarea integrala a parametrilor calitativi si cantitativi stabiliti, precum si de incadrarea in intervalul de timp alocat
- Supravegheaza si optimizeaza fluxurile de productie intervenind atunci cand e cazul

BENEFICII :
- Pachet salarial motivant
- Bonusuri de sarbatori
- Pachet asigurari medicale
- Program fix de lucru
- Lucrul in hala moderna, incalzita
- Posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes

ADRESA APLICATII CV : suport.mobilier@furnissa.ro

FURNISSA SRL este o companie de top in Cluj cu peste 20 de ani de activitate , consecventa in realizarea mottou lui sau-Tot ce e mai bun pt copiiI nostri.
Calitatea produselor , dar si calitatea relatiilor in echipa defineste Furnissa ca un brand , care are incredere ca poate schimba lumea intr o lume mai buna prin educatie si idealuri comune.
Performanta , creativitate si suport in echipa pentru a obtine rezultate exceptionale.
Va asteptam, daca va simtiti pregatit sa faceti parte din echipa Furnissa!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024