Gratis

Inginer Proces

Skylotec Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Pentru compartimentul productie din cadrul SC SKYLOTEC ROMANIA SRL unde realizam articole pentru alpinism si echipamente de lucru la inaltime si cautam

CERINTE :
  • Studii superioare finalizate in domeniul tehnic
  • Experienta minim 3 ani in productie
  • Sa cunosti procesele de productie;
  • Sa cunosti desen tehnic;
  • Sa ai cunostinte bune de mecanica
  • Sa ai experienta de lucru in ERP;
  • Cunostinte de operare PC: MS Office
  • Limba Engleza, nivel avansat
  • Organizat, capabil sa stabileasca prioritati si sa lucreze in echipa

Descrierea jobului

- Controlul si monitorizarea proceselor de productie in scopul cresterii productivitatii si imbunatatirea proceselor de fabricatie si de reducere a ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈costurilor.
- Monitorizarea, implementarea si imbunatatirea proceselor pentru noile produse / linii de productie
- Oferire de suport tehnic in productie
- Sa creeze un sistem de imbunatatire continua a rezultatelor
- Sa asigure identificarea fluxului de valoare si a factorilor de impact asupra performantelor proceselor din fabrica

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Tichete masa;
- Decontarea transportului
- Bonusuri de productie, sarbatori si concediu.

Va rugam sa transmiteti CV la : office-romania@skylotec.com
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 9 Iun. 2024