Gratis

Inginer Proces - Departament Tehnic, Targu-Mures

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM
5 poziții

Candidatul Ideal

Echipa departamentului Tehnic se mareste! Ne dorim noi colegi care sa intruneasca urmatoarele competente:
  • Deprinderi si gandire tehnica
  • Munca in echipa
  • Abilitati de analiza, planificare si organizare
  • Flexibilitate si adaptare in diferite situatii
  • Orientare spre rezultat si imbunatatire continua
  • Operare PC, Microsoft Office – Excel / SAP / Desen tehnic
Constituie avantaj experienta in domeniul automotive sau in productie!

Asteptam de la tine:
  • Sa ai studii superioare tehnice
  • Sa cunosti limba engleza la nivel mediu/ avansat
  • Reprezinta avantaj cunoasterea limbii germane

Beneficiile pe care ti le oferim sunt:
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Traininguri pentru dezvoltare profesionala si personala
  • Transport gratuit
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou
  • Bonus anual de performanta
  • Abonament medical
  • Al 13-lea salariu
  • Bonus de fidelitate

Descrierea jobului

Inginerul de proces are următoarele sarcini:
  • Defineste cele mai bune practici in cadrul proceselor, astfel incat sa se asigure standardizarea modului de lucru ;
  • Intocmeste instructiuni de lucru si asigura instruiri;
  • Defineste si valideaza parametrii de proces ;
  • Realizeaza validarea echipamentelor noi ;
  • Coordoneaza proiecte de imbunatatire cu caracter tehnic si de flux sau ofera suport tehnic pentru proiectele din alte departamente;
  • Ofera suport in tratarea reclamatiilor de la client si pe parcursul auditurilor (interne sau externe);
  • Coordoneaza si se asigura de implementarea conforma si fara costuri aditionale a modificarilor tehnice.
Aplica acum! Asteptam cu interes sa ne cunoastem!

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM este o companie tanara si dinamica, parte a HIRSCHMANN AUTOMOTIVE GmbH. Activitatea de productie a inceput in Decembrie 2007, primele produse fiind cablaje pentru sistemele de asistenta la parcare. Cu timpul activitatea de productie s-a extins si s-a diversificat, in prezent producand peste 500 tipuri de produse pentru industria auto si nu numai. Clientii nostri sunt principalii producatori de automobile si de subansamble din industria auto. Angajatii nostri, calificati si dedicati se confrunta cu multe provocari noi, cu scopul de a atinge obiectivul nostru comun, acela de a obtine o pozitie de lider pe piata internationala.
Cresterea este posibila doar daca lucram impreuna!

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024