Gratis

Inginer peisagist proiecte amenajare-mentenanță grădini

ECO GARDEN CONSTRUCT

Candidatul Ideal

ECO GARDEN CONSTRUCT este în căutarea unei persoane proactive și responsabile, cu experiență în domeniul activității de ofertare si devizare proiecte de peisagistică.
Suntem în căutarea unui Inginer proiectant Peisagist / Inginer ofertare talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre pentru activitatea de proiectare și ofertare - devizare proiecte de amenajare si mentenenta gradini si spatii verzi rezidentiale si comerciale.

Dacă ai o pasiune pentru verde și ești orientat către detalii și rezultate te așteptăm în echipa noastră.

Activitatea se desfășoară la sediul din București, clădirea UNION BUILDING CENTER, str. Ioan Câmpineanu nr. 11 etaj 6. Zona de acoperire: București și Zona Metropolitană

Te așteptăm în echipa noastră dacă ai:

Studii superioare în peisagistică sau horticultură - eventual tehnice
Experiența în proiectariea și ofertarea proiectelor de amenajare peisagistică – grădini rezidențiale sau spații verzi comerciale
Carnet conducere categoria B - obligatoriu
Experiență în managementul proiectelor de amenajări și mentenanța grădini rezidențiale și spații verzi comerciale
Cunostințe avansate operare PC : pachetul OFFICE și softuri specifice LUMION, SKETCH UP
Cunoștințe țn domeniul designului peisagistic : amenajări grădini rezidențiale și spatii verzi comerciale
Cunostințe despre speciile de plante, arbusti și arbori folosite in diverse tipuri de grădini urbane

Ce ne dorim de la tine:

Să fii o persoană implicată în procesul de proiectare, devizare și management al proiectelor verzi
Să îți dorești să obții în permanență rezultate.
Să te auto-dezvolți continuu
Să colaborezi îndeaproape cu toate departamentele companiei

Descrierea jobului

Ce vei face:

Vei intocmi proiecte de peisagistica;
Vei asigura procesul de ofertare-devizare catre clienti persoane juridice sau persoane fizice
Vei asigura managementul proiectelor in curs
Faci propuneri de amenajare grădini și spații verzi împreună cu Directorul de vanzari

Beneficiile tale:

Salarizare atractivă - se va negocia in functie de experienta si de responsabilitatile asumate prin fisa postului
Mașină de serviciu, telefon, laptop
Mediu de lucru plăcut
Sedințe de coaching – dezvoltare profesională
Oportunități de promovare profesională

ECO GARDEN CONSTRUCT este o companie dinamică, în plină dezvoltare, care activează în domeniul amenajărilor peisagistice și a mentenanței spațiilor verzi. Realizăm proiecte de succes la nivel local și regional care să contribuie direct la creșterea nivelului de regenerare urbană și la dezvoltarea durabilă a societăţii, în acord cu normele de protecție a mediului.

Sprijinim o cultură a încrederii și deschidem porțile flexibilității pentru fiecare membru al echipei.
Valorile la care aderăm șI care ne definesc acțiunile: colaborarea, responsabilitatea, proactivitatea și învățarea.
Dacă îți place perspectiva pe care o oferim, împărtășești valorile noastre și vrei să îți pui în evidență talentele, asteptăm cu interes CV-ul tău și promitem să te contactăm cât de curând posibil.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024