Gratis

Inginer peisagist / Inginer horticol

ARC PHD PROJECT S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui inginer în spații verzi dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul horticulturii și peisagisticii, demonstrând abilități tehnice și creativitate în gestionarea și îmbunătățirea spațiilor verzi. Cerințe: - Diplomă în Horticultură, Peisagistică sau domeniu similar. - Experiență anterioară în proiectarea și întreținerea spațiilor verzi (constituie avantaj). - Abilități excelente de comunicare și coordonare a proiectelor. - Cunoștințe solide privind plantele, arborii și arbuștii. - Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă. - Atitudine proactivă și orientată spre soluții. - Promptitudine, seriozitate, adaptabilitate.

Descrierea jobului

Responsabilități: - Implementarea și întreținerea spațiilor verzi, inclusiv grădini și parcuri (cunoștințele de proiectare reprezintă un avantaj). - Supravegherea plantării, irigării, tăierii și întreținerii plantelor și arborilor. - Coordonarea cu echipele de execuție și întreținere pentru a asigura executarea corectă a proiectelor. - Implementarea practicilor de conservare și durabilitate în proiectele de spații verzi.
Beneficii:
- contract pe perioada nedeterminata,
- telefon de serviciu;
- decontare transport;
- program de compensare pentru ore suplimentare;
- oportunitati de avansare in cariera;
- recompense pentru eforturile și contribuțiile angajatului în cadrul organizației.
- mediu de lucru dinamic, colectiv tanar;
- tichete de masa

Artisan Gardens inglobeaza peste 10 ani de experienta in peisagistica. Din pasiunea pentru natura si peisagistica, echipa noastra cu numeroase certificari este pregatita sa ofere serviciile complete de proiectare, amenajare si intretinere, transformand orice spatiu exterior intr-un peisaj vibrant si armonios. Indiferent daca discutam de gradina personala, spatiile verzi ale afacerii tale sau imbunatatirea esteticii cartierelor rezidentiale, sutem dedicati in transformarea viziunii cu solutii personalizate, sustenabile si de inalta calitate.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024