Gratis

Inginer peisagist gradini

ECO GARDEN CONSTRUCT
2 poziții

Candidatul Ideal

ECO GARDEN CONSTRUCT este in cautarea unei persoane proactive si responsabile, cu experienta in domeniul activitatii de ofertare si devizare proiecte de peisagistica.
Suntem in căutarea unui Inginer proiectant Peisagist / Inginer ofertare talentat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre pentru activitatea de proiectare si ofertare - devizare proiecte de amenajare si mentenenta gradini si spatii verzi rezidentiale si comerciale.
Daca ai o pasiune pentru verde si esti orientat catre detalii si rezultate te asteptam in echipa noastra.
Activitatea se desfasoara la sediul din Bucuresti, cladirea UNION BUILDING CENTER, str. Ioan Campineanu nr. 11 etaj 6. Zona de acoperire: Bucuresti si Zona Metropolitana

Te asteptam in echipa noastra dacă ai:
  • Studii superioare in peisagistica sau horticultura - eventual tehnice
  • Experienta in proiectariea si ofertarea proiectelor de amenajare peisagistica – gradini rezidentiale sau spatii verzi comerciale
  • Carnet conducere categoria B - obligatoriu
  • Experienta in managementul proiectelor de amenajari si mentenanta gradini rezidentiale si spatii verzi comerciale
  • Cunostinte avansate operare PC : pachetul OFFICE si softuri specifice LUMION, SKETCH UP
  • Cunostinte tn domeniul designului peisagistic : amenajari gradini rezidentiale si spatii verzi comerciale
  • Cunostinte despre speciile de plante, arbusti si arbori folosite in diverse tipuri de gradini urbane
Ce ne dorim de la tine:
  • Sa fii o persoana implicata in procesul de proiectare, devizare si management al proiectelor verzi
  • Sa iti doresti sa obtii in permanenta rezultate.
  • Sa te auto-dezvolti continuu
  • Sa colaborezi indeaproape cu toate departamentele companiei

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei asigura intocmirea si gestionarea proiectelor de peisagistica
  • Vei asigura procesul de ofertare-devizare catre clienti persoane juridice sau persoane fizice
  • Vei asigura managementul proiectelor in curs de executie
  • Faci propuneri de amenajare gradini si spatii verzi impreuna cu Directorul de vanzari

Beneficiile tale:
  • Salarizare atractiva - se va negocia in functie de experienta si de responsabilitatile asumate prin fisa postului
  • Masina de serviciu, telefon, laptop
  • Mediu de lucru placut
  • Sedinte de coaching – dezvoltare profesionala
  • Oportunitati de promovare profesionala

ECO GARDEN CONSTRUCT este o companie dinamica, in plina dezvoltare, care activeaza in domeniul amenajarilor peisagistice si a mentenantei spatiilor verzi. Realizam proiecte de succes la nivel local si regional care sa contribuie direct la cresterea nivelului de regenerare urbana si la dezvoltarea durabila a societatii, in acord cu normele de protectie a mediului.

Sprijinim o cultura a increderii si deschidem portile flexibilitatii pentru fiecare membru al echipei.
Valorile la care aderam sI care ne definesc actiunile: colaborarea, responsabilitatea, proactivitatea si invatarea.
Daca iti place perspectiva pe care o oferim, impartasesti valorile noastre si vrei sa iti pui in evidenta talentele, asteptam cu interes CV-ul tau si promitem sa te contactam cat de curand posibil.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024