Gratis

Inginer Ofertare

SC ICCO Facility Management SRL

Candidatul Ideal

Inginer Ofertare - Suntem în căutarea unui talent coleg/a pentru a ne completa echipa comercială! Dacă ești pasionat de excelență, inovare și vrei să-ți aduci contribuția într-un mediu dinamic și plin de provocări, te invităm să te alături nouă în rolul de Inginer Ofertare!

Ce căutăm?
Absolvent: Studii Tehnice - prezinta avantaj Constructii
Experiență: Minim 3 ani de experiență în ofertare, preferabil într-un domeniu relevant pentru activitatea noastră.
Cunoștințe tehnice solide: Ești la curent cu cele mai recente tehnologii și metode de calcul și analiză a costurilor.
Atenție la detalii: Abilitatea de a identifica și soluționa rapid și eficient orice discrepanțe sau erori.
Cunoștințe avansate de program de deviz: Ești expert în utilizarea software-urilor de specialitate pentru calculul costurilor și elaborarea ofertelor.
Adaptabilitate și dorință de învățare continuă: Mediul nostru dinamic necesită o capacitate de adaptare rapidă și dorința de a învăța și implementa noi tehnologii și metode de lucru

Descrierea jobului

Ce îți oferim?

Oportunitatea de a lucra într-o companie unde calitatea și inovația sunt pe primul loc.
Un mediu de lucru stimulant, unde fiecare zi este o nouă oportunitate de a excela și de a-ți împinge limitele.
Un pachet salarial care reflectă experiența și competențele tale.
Posibilități reale de dezvoltare profesională și personală, într-un cadru ce încurajează inițiativa și inovația.
Responsabilități:
Elaborarea și prezentarea ofertelor tehnico-comerciale, asigurându-te că acestea corespund nevoilor clienților și standardelor companiei.
Calculul și analiza costurilor proiectelor, garantând competitivitatea și rentabilitatea acestora.
Colaborarea strânsă cu departamentelul tehnic pentru a asigura acuratețea și fezabilitatea ofertelor.
Monitorizarea și actualizarea constantă a datelor și prețurilor pentru a reflecta schimbările din piață și din cadrul companiei.
Participarea activă la strategiile comerciale ale companiei și la îmbunătățirea continuă a proceselor de ofertare.

ICCO Facility Management este antreprenor general ce furnizează servicii complete pentru clădiri, dispunând de capabilități de construcție și renovare pentru proiecte industriale, comerciale și civile de tip Greenfield și Brownfield.

Viziunea companiei este de a deveni o prezență notabilă pe piața din estul Europei în serviciile de construcții industriale și facility management, fiind în top 50 firme de top din domeniul industrial.

Ducem la indeplinire obiectivele clientilor nostri, fiind un partener strategic.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024