Gratis

Inginer Ofertare

MONTIFISH SRL

Candidatul Ideal

Pentru noi candidatul ideal inseamna o persoana plina de viata, cu vointa si implicare continua. Experiența în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie, acceptam și proaspeti absolventi.

Descrierea jobului

- Analizarea cererilor de oferta si intocmirea ofertei tehnice si/sau financiare;
- Analizarea documеntatiei primite;
- Intocmirea cererilor de oferta (materiale, etc.);
- Analizeaza si selecteaza ofertele primite.

Montifish S.R.L. este o societate comerciala cu capital privat, romanesc, care activeaza in domeniul constructiilor industriale si civile.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024