Gratis

Inginer ofertare si executie instalatii electrice

ELECTRIC SERV SRL

Candidatul Ideal

Inginer ofertare si executie instalatii electrice / INGINER ELECTRICIAN

- experienta minim 3 ani, in domeniul executiei instalatiilor electrice;
- studii universitare;
- experienta in executia instalatiilor electrice interioare;
- experienta in ofertarea lucrarilor de instlatii electrice si retele
- cunoasterea programului Autocad si pachetul Microsoft Office;
- permis auto;
- experienta procedurilor de achizitii publice (SEAP) constituie avantaj

Descrierea jobului

- Ofertаre si еxecutie lucrari dе instаlаtii electrice interioare si retele.
- Urmаrirеa executiеi lucrarii panа la finаl.
- Executia dе dosarе pеntru instalatii electrice de utilizare.
- Citirea planurilor si efectuarea ofertei corespunzatoare.
- Intocmire situatie de lucrari.

Societatea noastra are o vechime de 15 ani in domeniul instalatiilor electrice ( executie si mentenanta ), cu un portofoliu foarte vast de clienti.
Are un nr de 75 de angajati si dotare completa tehnico-materiala.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024