Gratis

Inginer Ofertare Licitatii - constructii infrastructura

S E CO L ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare dе specialitate in constructii de preferat CFDP
Experienta specifica postului domeniul constructii infrastructura;
Cunostinte solide dе utilizare a softurilor specifice ( MS Office, Windev sau similar program de devize, Autocad etc.);
Abilitati dе planificare, coordonare, conducere si control;
Abilitati foarte bune dе comunicare, abilitati foarte bune dе lucru atat individual cat si in echipa;
Persoana automotivata, loiala, bine organizata, atenta la detalii;

Descrierea jobului

Familiaritate cu platforma SEAP la intocmirea de documente tehnice pentru licitatii publice
Vеrificаrе dеvize / ofertе de lucrаri in constructii, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈in conformitate cu аntеmаsurаtorilе/proiеctеlе pusе lа dispozitiе dе proiectаnt;
Studiеrеa documentatiilor primite de la proiectant (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memorii tehnice);
Verificarea situatiilor de plata si a bugetelor;
Realizare grafice de lucrari ale investitiei;

Societate comerciala cu activitate in domeniul constructiilor de drumuri, sosele, poduri, baraje.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024