Gratis

Inginer Ofertare Instalatii 7.500 - 10.000 Net

SIMPLEX TRADE INVESTMENT SRL

Candidatul Ideal

Alătură-te Echipei Simplex Trade Investment ca Inginer Ofertare Instalatii Termice!

Suntem o echipă dinamică și inovatoare specializată în comercializarea de produse termo, hidro, climatizare, ventilare, obiecte sanitare și instalații. Impulsionați de pasiunea pentru excelență, ne propunem să oferim soluții inovatoare și durabile clienților noștri.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Consultare clienți și parteneri
: Interacțiune și comunicare pentru înțelegerea nevoilor și cerințelor acestora.
Vizite pe șantier pentru consultanță în proiecte: Furnizarea soluțiilor și sfaturilor tehnice direct pe locul proiectului.
Traininguri pentru echipa de vânzări și angajați: Educație și instruire în privința produselor și a abilităților de vânzare.
Elaborarea ofertelor tehnice și cantitative: Pregătirea detaliată a ofertelor, incluzând specificații tehnice și detalii cantitative.
Monitorizarea procesului de vânzare: Urmărirea etapelor și a progresului în procesul de vânzare pentru a asigura o finalizare eficientă.
Identificarea produselor noi și soluțiilor tehnice: Descoperirea și evaluarea constantă a noilor produse și soluții pentru a răspunde cerințelor pieței și clienților.

Cerințe:
  • Studii în domeniul Instalațiilor în Construcții și experiență relevată în instalații HVAC, Termice și Sanitare.
  • Abilități în calcul și negociere, orientare către atingerea obiectivelor.
  • Cunoștințe avansate în utilizarea MS Office (Word și Excel) și cunoștințe de bază în Autocad.
  • Experiență în domeniu minim 2 ani.

Beneficiile alăturării echipei noastre:
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos, unde inovația și creativitatea sunt apreciate.
  • Pachet salarial atractiv și oportunități clare de creștere profesională.
  • Un rol în care poți influența și contribui la proiecte de amploare, fiind recunoscut pentru ideile tale și efortul depus.

Descrierea companiei

Despre noi:

Simplex este sinonim cu calitatea și profesionalismul în comercializarea produselor termo, hidro, climatizare, ventilare și instalații sanitare. Echipa noastră tânără și ambițioasă a obținut rezultate excepționale în cei 7 ani de activitate, devenind o prezență de succes pe piață.

Dacă până acum lucrurile sună interesant, așteptăm un semn de la tine! 😊

Trimite-ne CV-ul tău și hai să construim împreună viitorul în marketing!

Te așteptăm cu brațele deschise la Simplex!
Sos. Chitilei nr.196 sector 1.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024