Gratis

INGINER OFERTARE - DECONTARE

TESARO KIT CONSTRUCT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate în domeniul inginerie (de preferat Universitatea Tehnica de Constructii);
Experienta profesionala specifica în domeniu de minim 3 ani;
Cunostinte Microsoft Office și de operare PC;
Cunostinte utilizare program devize Softeh;
Cunostinte utilizare SEAP;
Cunostinte utilizare Microsoft Projesct pentru elaborarea Graficului Gantt
Bune abilitati de organizare și persoana responsabila;

Descrierea jobului

Inventariaza si descarca proceduri de achizitii publice pliate pe portofoliul de activitate al angajatorului de pe SEAP;
Studiaza documentatia de atribuire si formuleaza solicitari de clarificari vizand neconcordantele si/sau lipsurile constatate in cadrul acesteia;
Intocmeste solicitari de oferta de la furnizorii de specialitate si stabileste resursele optime din punct de vedere tehnico-economic pe baza carora se intocmeste oferta financiara;
Intocmeste oferta tehnica in conformitate cu cerintele din documentatia de atribuire;
Raspunde la solicitarile de clarificari ale autoritatilor contractante;
Intocmeste situatiile de lucrari, atasamente, liste cantitati si asigura comunicarea cu institutiile implicate prin raspunderea prompta a oricaror solicitari;
Asigura managementul comunicarii prin coordonarea întregului flux de informatii care intra sau iese din proiectul alocat (catre beneficiar, proiectant, consultanti, subcontractanti, autoritati publice, companie);Informeaza conducerea societatii despre toate problemele ivite în relatia cu investitorul, autoritatile locale, subcontractantii și despre orice alte probleme, va depune toate eforturile si/sau va solicita asistenta conducerii societatii pentru solutionarea acestora.

Pachet salarial atractiv negociabil în functie de experienta
Bonuri de masa
Abonament medical Regina Maria

Tesaro Kit Construct - Companie cu capital integral românesc ce activeaza pe piata constructiilor de peste 10 ani. Societate dinamica, ce urmarește creșterea graduala a cotei de piata, având în acest moment un portofoliu bogat de lucrari. Compania dorește atragerea fortei de munca bine pregatite cu care sa creeze o echipa durabila și de încredere.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024