Gratis

Inginer ofertare/decontare/tehnic

HIDROTOP GENERAL SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Nu cautam un candidat ideal.
Dar trebuie sa aibe cunostinte in domeniu.
Competente de comunicare, negociere si persuasiune.
Capacitate de a lucra cu mai multe sarcini, simultan, interactionare, lucru in echipa.
Candidatul trebui sa fie organizat, serios, responsabil si atent la detalii

Descrierea jobului

Viitorul membru al echipei noastre trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
Absolvent studii superioare INGINERIE CIVILA, INGINERIE ECONOMICA.
Cunoastere a pachetului MS MICROSOFT OFFICE/windev/AutoCAD/etc.
Participare la licitatii SEAP/SICAP
Propunere Tehnica
Ofertare/decontare.minim de experienta.
Beneficiile pot varia in functie de ofertele depuse si castigate.
Asiguram in anumite conditii si un program mai flexibil.

Compania noastra activeaza in domeniul constructii civile si industriale din 2017
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024