Gratis

Inginer ofertare/decontare firma de instalatii

SC GENERAL INSTALATII SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca sunteti o persoana dinamica, serioasa si ambitioasa va asteptam in echipa noastra!
CERINTE:
  • Absolvent al Universitatii Tehnice – Facultatea de Instalatii/ Facultatea de Constructii/ Facultatea de Hidrotehnica, etc.
  • Experienta minim 1 an
  • Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare;
  • Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel), AutoCAD;
  • Cunostinte de baza SEAP
  • Cunoscator al programelor de devize: Windev
  • Seriozitate;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Orientare către rezultate;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Analizarea cererilor de oferta aparute pe SEAP
- Verificarea listelor de cantitati si planuri in vederea estimarii corecte a pretului ofertat
- Intocmirea documentatiilor pentru licitatii - parte tehnica
- Analizeaza cererea de oferta din punct de vedere tehnic, economic si comercial impreuna cu echipa de proiect
- Intocmirea cererilor de oferte de pret si trimiterea lor catre furnizori
- Intocmeste comparatia (oglinda) a preturilor
- Negociaza ofertele de pret pe materiale si categorii de lucrari
- Intocmirea comenzilor de materiale
- Intocmirea situatiilor de lucrari.

Suntem o companie cu o vasta experienta in domeniul instalatiilor pentru constructii care va poate oferi urmatoarele beneficii:
  • Pachet salarial atractiv (STABILIT IN URMA INTERVIULUI)
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala continua
  • Cursuri si scolarizari frecvente in vederea calificarii la locul de munca
  • Seriozitate si stabilitate
  • Program de lucru (Luni- Vineri) 08:00-17:00

General Instalatii Iasi, companie cu capital privat, are o experienta de peste 20 de ani in domeniul instalatiilor pentru constructii.
Suntem o echipa de profesionisti bine pregatiti si instruiti incontinuu pentru a oferi consultanta si solutiile cele mai bune colaboratorilor nostri.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024