Gratis

INGINER INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII OFERTARE-DECONTAR

DAS ENGINEERING GRUP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL PT POSTUL: INGINER OFERTARE INSTALATII
- experienta minim 1 an in ofertare instalatii pentru constructii
- cunostinte PC: Autocad 2D, excel, word, programe devize( consalt, windoc, windev)
- absolvent al Universitatii Tehnice – Facultatea de instalatii
- atentie, perspicacitate, constiinciozitate
- abilitati de analiza si sinteza
- capacitate de intelegere, abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Intocmirea documentatiilor pentru licitatii: documentatie de eligibilitate, documentatii tehnice, grafic GANTT , oferta financiara. Preferabil de a se ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀cunoaste programul de devize InterSoft.
- intocmirea ofertelor de pret conform necesarelor de materiale primite de la proiectanti,
- intocmirea cererilor de oferte de pret si trimiterea lor catre furnizori,
- Intocmirea comenzilor de materiale,
- intocmirea situatiilor de lucrari.

BENEFICII:

se ofera un mediu de lucru profesionist
pachet salarial motivant + Tichete de masa

Firma DAS a fost fondată în anul 2002 ca și societate cu capital integral privat, având ca principal obiectiv oferirea, pe termen lung, a unor soluţii globale de antreprenoriat în domeniul instalaţiilor : proiectare, executie, consultanta in instalatii.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024