Gratis

Inginer Instalatii

CPL CONCORDIA FILIALA CLUJ ROMÂNIA

Candidatul Ideal

Inginer Instalatii in Cluj-Napoca
  • Studii medii/universitare in domeniul tehnic (instalatii pentru constructii, petrol si gaze sau profil conex activitatilor tehnice in domeniul gazelor naturale)
  • Autorizat ANRE in domeniul gazelor naturale – constituie avantaj
  • Cunostinte operare PC: Autocad si Microsoft Office – indispensabil
  • Responsabil, organizat, cu capacitate de analiza si sinteza.
  • Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerintele postului
  • Munca se desfasoara atat pe teren cat si la birou

Descrierea jobului

Principalele atributii constau in:
  • Verificarea si gestionarea cererilor de racordare la sistemul de distributie a gazelor naturale
  • Deplasarea in ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄teren pentru stabilirea solutiilor tehnice
  • Emiterea avizelor tehnice de racordare privind solutiile de alimentare cu gaze naturale
  • Asigurare suport si verificarea solutiilor tehnice propuse de catre proiectantul intern/extern
Beneficii
  • Se ofera pachet salarial motivant (pe langa salariul de incadrare se acorda tichete de masa si bonusuri/premii) si compensarea/plata orelor suplimentare
  • Abonament medical la o clinica privata
  • Alte beneficii conform contractului colectiv de munca

CPL CONCORDIA FILIALA CLUJ ROMÂNIA are ca obiect de activitate distribuția combustibililor gazoși prin conducte.
Activitatea societății este reglementată de legislația specifică și este supusă autorizării, licențierii din partea ANRE.

CV-ul și scrisoarea de intenție se pot trimite la adresa de e-mail: cpl.cluj@cplconcordia.ro .
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024