Gratis

Inginer Ofertare Decontare CFDP Cluj-Napoca

Dacia Faber

Candidatul Ideal

Angajam Inginer absolvent al Universitatii Tehnice, specialitatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri pentru un post de OFERTARE SI DECONTARE LUCRARI, Locatie Cluj-Napoca.
  • Firma nostra foloseste Devizul Profesional Intelsoft 2011.
  • Sunt necesare, de asemenea, bune competente de lucru in Microsoft Office.

Descrierea jobului

  • Trebuie sa stie sa întocmeasca documentele de ofertare pentru participarea la licitatii: propunerea tehnica, propunerea financiara, documente de calificare.
  • Sa intocmeasca oferte de lucrari pentru clienti, cereri de oferte de pret de la furnizorii de materiale, sa raspunda la cererile de clarificari.
Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva in functie de experienta si calificare.
  • Cazare, in regim de apartament.
  • Decontare transport.

Firma de constructii, cu o activitate in expansiune si cu o bogata experienta, prezenta pe piata lucrarilor de drumuri si poduri din 1994.
Publicat 9 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 8 Apr. 2024