Gratis

Inginer Mentenanta Junior

Atalian Romania SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

• Facultatea instalatii/constructii in curs sau finalizata;
• Cunostinte PC, limba engleza scris si vorbit;
• Aptitudini de comunicare, lucrul in echipa;
• Dorinta de a invata si de a activa in domeniul de Facility Management.

Descrierea jobului

• Instruire tehnica si operationala, prin participarea la diverse training-uri si specializari in domeniu;
• Lucrul intr-o echipa cu multa experienta in domeniul de Facility Management;
• Mediu de lucru placut, dInamic, deschis creativitatii.

Beneficii:
• Salariu atractiv;
• Bonus anual in functie de performanta;
• Decont transport;
• Tichete de masa;
• Abonament medical privat si posibilitatea de arondare a membrilor familiei;
• Majorarea dreptului anual al concediului de odihna in functie de vechimea in companie;
• Posibilitatea de accesare joburi in tari straine in cadrul grupului.

Companie specializata in servicii complete de property si facility management.

O echipa tanara si flexibila care cauta mereu sa dezvolte atat calitatea cat si natura serviciilor necesare domeniului de real estate.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024