Gratis

Inginer Mecanic

OTELINOX S.A.

Candidatul Ideal

- Studii superioare cu profil tehnic (Mecanica, TCM);
- Abilitati in domeniul mecanica grea, organe de masini, hidraulica, prelucrari mecanice, reductoare-angrenaje;
- Minim 3 ani experienta in domeniu (productie);
- Capacitate de a coordona proiecte de reparatii, investitii complexe;
- Initiativa, lucru in echipa, responsabilitate, seriozitate si abilitate de comunicare;
- Disponibilitate lucru peste program;
- Cunostinte PC (Word, MS Excel, Power Point, AUTOCAD) > mediu;
- Cunostinte de limba engleza > mediu.

Constituie avantaj:
- Cunostinte SAP;
- Autorizari/certificari in domeniile: instalatii de gaze naturale, instalatii chimice, sisteme de actionari hidraulice.

Descrierea jobului

Sarcini principale:
- Participa la activitatea de intretinere, revizii si reparatii;
- Participa la rezolvarea defectelor de natura mecanica, aparuta la liniile tehnologice si auxiliare;
- Participa la lucrarile de modernizare si investitii;
- Planifica, coordoneaza si monitorizeaza activitatile din cadrul echipei, conform dispozitiilor ierarhice;
- Intocmeste si executa notificari legate de activitatea echipei.

Compania ofera:
Oportunitati de training (6 luni perioada de adaptare profesionala), dezvoltare cariera;
Tehnologii si echipamente performante;
Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH - filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 99% din capital social al OTELINOX.
Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024