Gratis

Inginer mecanic

Safir Srl

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Absolvent de studii superioare/medii
  • Capacitatea de a diagnostica și remedia defecțiuni tehnice;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Vei invata gestionarea sistemului de mentenanta planificata (echipamente, piese si planificare) in sistem tip ERP: introducere, actualizare piese de schimb, creare coduri noi pentru echipamente
  • Vei invata asigurare comenzilor de piese de schimb si a materialelor neceserare echipamentelor
  • Vei gestiona reparatiile echipamentelor inlocuite dupa sesiunile de mentenanta
  • Realizarea activitatilor lunare conform planului lunar (monitorizari, revizii)
Beneficii:Mai mult decat un salariu: poți primi beneficii cu ocazia evenimentelor speciale din viața ta, casatorie, Ziua Copilului, sărbători; iar lista nu se oprește aici.
  • Performanța ta va fi apreciată prin bonusuri de performanță.
  • Tichete de masă, încărcate pe card, în acord cu prevederile legale.
  • Ne interesează starea de bine a colegilor noștri, astfel ca poți beneficia de o asigurare medicală privata prin Regina Maria
  • Pachet de carne /pe săptămâna lucrată;
  • Oportunitatea de a te dezvolta alături de colegi specialiști care contribuie la o experiență profesională plină de provocări și posibilități de evoluție;
  • Un proces de instruire complet specific noului tău rol.

Descrierea companiei

Familia Safir din 1945…Felul de a fi bun!

Pentru noi nu este doar un concept abstract sau un slogan, ci mai mult decât atât este ceea ce ne definește. Împreună creăm oportunități pentru fiecare, prin muncă, dedicare și responsabilitate.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024