Gratis

Inginer mecanic Savinesti

RIFIL SA

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul ingineriei mecanice sau o disciplina similara
  • Experienta anterioara in proiectare si dezvoltare, preferabil in industria [specificarea industriei relevante]
  • Cunostinte solide in domeniul mecanicii si al proiectarii asistate de calculator (CAD)
  • Abilitati bune de comunicare si colaborare in echipa
  • Capacitatea de a rezolva problemele tehnice si de a oferi solutii eficiente
  • Orientare catre rezultate si atentie la detalii

Descrierea jobului

Descrierea Pozitiei:

Suntem in cautarea unui Inginer Mecanic talentat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre din Savinesti. Responsabilitatile principale includ proiectarea, dezvoltarea si testarea produselor noastre, precum si oferirea suportului tehnic necesar pentru asigurarea functionarii optime a echipamentelor si solutiilor noastre.

Beneficii:
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei
  • Mediu de lucru stimulant si colaborativ, intr-o echipa de profesionisti dedicati
  • Posibilitatea de a lucra la proiecte interesante si de a contribui la inovatie in domeniul ingineriei mecanice
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Tichete de masa, tichete cadou
  • Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare

Daca sunteti interesat sa va alaturati echipei noastre si sa contribuiti la cresterea noastra continua, va rugam sa trimiteti un CV la adresa de email teo@rifil.com

RIFIL este primul joint venture public/privat înființat cu un partener occidental nu numai în România, ci în întregul bloc comunist din Europa de Est și a fost înființat la 24 aprilie 1973, cu scopul specific de a crea fire de calitate italiană prin colaborare între guvernul român și cel mai important grup italian de producție de fire.

Înființarea societății mixte italo-române RIFIL, persoană juridică română cu sediul în Săvinești, provincia Neamț, a fost aprobată – împreună cu contractul de societate și statutul societății – prin Decretul Consiliului de Stat al Republicii Socialiste România nr. 252. Certificatul de înregistrare la Ministerul Finanțelor, din 14 mai 1973, și atestă datele universale ale acesteia ca societate istorică, raportând protocolul numărul 1 din registrului comerțului al țării.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024