Gratis

Inginer mecanic pentru prelucrari metalice

SC FREE STAR INDUSTRY SRL

Candidatul Ideal

- absolvent de studii superioare tehnice – Inginer mecanic
- experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani
- experienta in coordonarea si sistematizarea procesului de productie
- cunostinte teoretice despre procesele tehnologice
- capacitate de lucru in echipa - comunicare
- persoana organizata, proactiva, ambitioasa si care se adapteaza usor deplasarilor (permis de conducere cat. B);.

Descrierea jobului

Societate comerciala care activeaza in domeniul prelucrarii metalului angajeaza inginer mecanic cu urmatoarele atributii:
- Organizeaza suportul logistic, coordoneaza activitatile parcului de utilaje urmarind atingerea obiectivelor;
- Planifica activitatea de productie in functie de planul de productie stabilit, pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si calitativi stabiliti;
- Coordoneaza si asigura desfasurarea ritmica a procesului de productie, urmarind realizarea productiei in conformitate cu planul cerut de vanzari;
- Sa identifice responsabilitatile si sarcinile angajatilor din subordinea sa
- Sa pregateasca tabelul zilnic de productie
- Gestioneaza relatia cu furnizorii de materiale si servicii, piese schimb etc
- Organizeaza si coordoneaza introducerea in fabricatie a produselor noi si raspunde de asigurarea parametrilor prevazuti in documentatie;
- Sa realizeze sarcinile de productie utilizand forta de munca si utilajele in mod eficient pentru a se asigura ca productia corespunde standardelor necesare si regulilor de calitate pentru toate produsele

Oferta (bonusuri, beneficii)
- telefon
- auto
- pachet salarial atractiv

SC FREE STAR INDUSTRY SRL este o societate comerciala care activeaza in domeniul prelucrarii metalului prin deformare plastica la rece.Produsele FREE STAR INDUSTRY S.R.L. sunt concepute ca soluţii ajutătoare arhitecţilor, firmelor de proiectare şi construcţii, care doresc realizarea de lucrări cu un înalt nivel calitativ, cu rapiditate, rentabilitate, eficienţă şi care, în cele din urmă (dar nu în ultimul rând) să satisfacă atât beneficiarul cât şi normele din domeniul construcţiilor.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024