Gratis

INGINER MECANIC OFERTARE

Darvari Mechanical Engineering S.R.L.

Candidatul Ideal

Pentru noi candidatul ideal inseamna o persoana plina de viata, cu vointa si implicare continua. Experiența în domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Analizarea cererilor de oferta si intocmirea ofertei tehnice si/sau financiare;
- Analizarea documеntatiei primite;
- Intocmirea cererilor de oferta (materiale, etc.);
- Analizeaza si selecteaza ofertele primite.

Bun organizator;
Abilitati avansate de planificare;
Abilitati de lucru atat individual cat si in echipa, flexibilitate;
Bune abilitati de negociere;
Capacitate de lucru sub presiune, cu respectarea termenelor asumate.

DARVARI MECHANICAL ENGINEERING S.R.L este o companie cu capital integral romanesc.Compania are activitatea in domeniile de revizii si reparatii in rafinarii si combinate chimice si petrochimice, precum si in proiectarea, constructia si montarea de rezervoare, cisterne si containere metalice, precum si alte echipamente industriale pentru industriile mentionate.

Compania opereaza atat pe piata interna, cat si pe pietele externe.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024