Gratis

Inginer mecanic / Intretinere

ALPROF SA

Candidatul Ideal

  • Experienta minim 3 ani, inginer.
  • Studii superioare in domniu finalizate sau studii tehnice de specialitate;
  • Cunostinte de Mecanica (Hidraulica&Pneumatica, Utilaj Tehnologic, TCM), sau Electrica;
  • Optional cunostinte MS Office medii;
  • Abilitati de comunicare si interelationare personala;
  • Dinamism, rezistenta la stress;
  • Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
  • Disponibilitate pentru program prelungit.

Descrierea jobului

  • Stabileste programul de reparatii si revizii, inregistreaza reparatiile si reviziile efectuate;
  • Participa impreuna cu personalul de reparatii mecanice la executarea reparatiilor de natura mecanica, hidraulica si pneumatica a utilajelor si agregatelor tehnologice din cadrul societatii;
  • Participa la activitatea de pregatire subansamble si reparatii in cadrul Sectorului de Mentenanta Mecanica;
  • Controleaza zilnic starea tehnica a instalatiilor, utilajelor si masinilor cu respectarea normelor de exploatare a acestora si a regimului de lucru stabilit;
  • Participa la executarea reparatiilor planificate ale instalatiilor, utilajelor si masinilor potrivit prevederilor documentatiilor tehnice.
  • Participa la remedierea avariilor sau altor accidente tehnice ale instalatiilor si utilajelor;
  • Executa relevee dupa piese si ansamble in cadrul reparatiilor curente.

Beneficii:
  • Salariul net 7000 lei ;
  • Bonuri de masa 35lei/zi lucratoare;
  • Asigurare privata de sanatate;
  • Transport asigurat sau decontare;
  • Alte beneficii.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024