Gratis

Inginer instalatii

Suess Consulting Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Inginer instalatii pentru constructii
Candidatul ideal trebuie sa aiba:
• Studii superioare In domeniu (inginer instalatii in construcţii)
• Cunostiinte de baza a programelor de proiectare 3D (Revit)
• Cunoasterea programelor MS OFFICE
• Utilizarea limbii engleze la nivel mediu
• Cunoasterea limbii germane consituie un avantaj.

Descrierea jobului

Viitorul coleg va trebui sa ne ajute la :
• Proiectarea instalatiilor termice/ventilari /sanitare conform standardelor europene
• Elaborare de solutii tehnice
• Implementarea in proiect a eventualelor modificari cerute de catre beneficiar

si va avea parte de urmatoarele beneficii:
• Conditii de lucru intr-un mediu dinamic si echipa tanara
• Pachet salarial atractiv
• Posibilitati de dezvoltare continua din punct de vedere profesional prin proiecte de anvergura si specializari in diferite softuri de proiectare.

Suess Consulting Romania - Firma proiectare instalatii pentru constructii, subsidiara in Romania a firmei Süss Beratende Ingenieure GmbH & Co. KG. Ne ocupam cu intocmirea proiectelor tehnice pentru lucrari de anvergura din strainatate ( clinici, campusuri universitare, cladiri de birouri, etc).
Pentru a vizualiza proiectele realizate, va rog sa accesati www.ibsuess.de.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024