Gratis

Inginer instalatii pentru constructii

TEHNOCLIMA GENERAL CONTRACTOR SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Tehnoclima General Contractor este in cautarea unui nou coleg, pentru pozitia de Inginer executie, pentru unul din santierele sale din zona de Nord.

Cerinte:
  • Studii superioare in domeniu;
  • Cunoştinte tehnice, tehnologice, pentru a putea oferi soluţii tehnice şi pentru a putea lua decizii optime în mod rapid pentru rezolvarea problemelor apărute în execuţia lucrărilor, pe şantiere;
  • Cunoasterea legislatiei specifice in vigoare ;
  • Operare PC: Microsoft Office; (constituie avantaj utilizare AutoCAD, porgram devize, Microsoft Project);
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Capacitate de organizare (de a lucra si conduce lucrul in echipa);
  • Preocupare pentru dezvoltarea profesionala individuala;
  • Experienta profesionala in domeniu de 1- 3 ani;

Descrierea jobului

  • Proiectarea si functionarea instalatiilor la parametrii optimi
  • stabileste/identifica solutii optime pentru proiectarea si executarea diferitelor tipuri de instalatii;
  • Intocmirea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄inregistrarilor zilnice ale activitatilor desfasurate pe santier;
  • stabileste materialele si echipamentele necesare diverselor tipuri de instalatii;
  • avizeaza executarea proiectelor de instalatii;
  • transmite sesizari privind neconformitatile constatate
  • Intocmire documentatie santier pentru evaluarea respectarii cerintelor proiectelor si contractelor
  • Relationeaza cu toti factorii implicati pentru executia lucrarilor.
Beneficiile noastre:Salariul fix;

Activitate desfasurata in cadrul unei companii longevive cu renume in domeniu;

Mediu de lucru stabil;

Contract pe perioada nedeterminata;

Zi libera de ziua ta.

Asigurare medicala

Tehnoclima General Contractor - TGC a fost înființată în 1993 ca o companie generală de servicii de întreținere și construcții. De atunci, principalul nostru obiectiv a fost să deservim construcții civile, industriale, comerciale și rezidentiale. Si astazi reusim sa ne mentinem in topul celor mai longevive si profesioniste companii romanesti de constructii.

Toate aplicatiile primite in atentia noastra vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu. In cazul in care va doriti ca cv-ul dumneavoastra sa faca parte din baza noastra de date pentru eventuale oportunitati.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024