Gratis

INGINER INSTALATII ELECTRICE

ESAP INSTAL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent dе studii superioare in domeniul tehnic de profil (Politehnica, Instalatii in constructii);
- Minim 3 ani experienta in executie instalatii electrice. Cunostinte temeinice de specialitate electrica, automatizari si/sau curenti slabi;
- Personalitate energica, proactiva, atitudine pozitiva;
- Abilitati de planificare, previzionare, negociere, persuasiune si mediere, capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii;
- Cunostinte dе operare PC (MS Office, Internet, AutoCAD);
- Limba straina (constituie avantaj);
- Permis de conducere categ B (obligatoriu);
- Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Participa la intocmirea ofertelor de lucrari impreuna cu personalul care are atributii in acest domeniu;
- Respecta ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu strictete regulile de protectie a muncii si P.S.I din obiectivul unde desfasoara serviciul;
- Studierea, gestionarea si pregatirea documentelor de executie, inaintea inmanarii lor catre echipa (planuri electrice, jurnale de cabluri si planuri de trasee, liste de echipamente, standarde de montaj, scheme de conexiuni);
- Stabilirea, impreuna cu clientii, a strategiilor de montaj si a zonelor de interventie a echipelor Intocmirea si lansarea comenzilor de materiale necesare echipelor de montaj, inclusiv a materialelor de protectia muncii Impreuna cu seful de echipa, urmareste conformitatea activitatii de montaj;
- Centralizarea si contabilizarea periodica a rapoartelor de activitate ale echipelor, transmiterea informatiilor superiorului ierarhic;
- Pregatirea situatiilor lunare de facturare;
- Asigurarea fluxului de comunicare intre echipa aflata pe santier si managementul de la sediul central (cereri de concediu, adeverinte medicale, eventualele situatii aparute inopinat, etc);
- Monitorizarea documentelor personalului prezent pe santier, de ex: fisa de aptitudini, diferite autorizatii necesare;
- Semnalarea diverselor probleme aparute superiorului ierarhic;
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor;

Beneficii:
- Salariul motivant aferent postului, platit intotdeauna la timp;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, aflata intr-o continua expansiune su acces la programe de dezvoltare personala si profesionala;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Mediu de lucru placut si profesionist;
- Laptop, telefon, masina de serviciu.

Esap Instal este afacerea de succes a unui antreprenor român care, începând cu anul 2015, a dezvoltat un concept pentru a construi relații de afaceri bazate pe încredere, corectitudine și responsabilitate.
Suntem specializati in executia de instalatii electrice forta si automatizari. Ca si servicii secundare oferim consultanta, proiectare si project management in acest domeniu. Suntem autorizati ANRE pentru executarea si proiectarea de lucrări de instalații electrice cu orice putere instalată tehnic realizabilă și la o tensiune nominală mai mică de 1 kV.
Segmentul de clienti carora ne adresam este format din antreprenori generali, dezvoltatori cat si utilizatori finali ai instalatiilor executate de noi. Domeniile in care livram serviciile noastre sunt urmatoarele: industrie, farmaceutic, rezidential, spatii de birouri si comerciale.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024