Gratis

Inginer instalatii electrice interioare

Electric Servcom SRL

Candidatul Ideal

  • Studi superoare in domeniu electric
  • Cunostinte Microsoft Office
  • Cunostinte AutoCad
  • Bune abilitati de comnicare si coordonare echipe
  • Capacitatea de a lua decizii in timpul executiei lucrarilor daca pe parcursul executiei lucrarilor apar modificari ale solutiilor
  • Minim 5 ani experienta pe un post similar

Descrierea jobului

  • Coordoneaza echipele care intervin la lucrarile de instalatii interioare
  • Ofertare si executie instalatii interioare
  • Urmareste proiectul de la la inceput pana la finalizarea lucararii
  • Executia de dosare pentru instalatii electrice de utilizare
  • Citirea si analiza planurilor si efectuarea ofertei corespunzatoare pentru cladiri civile si industriale
  • Intocmire situatii de lucrari

Electric Servcom este o societate cu capital exclusiv privat , ce si-a inceput activitatea in domeniul lucrarilor de instalatii electrice civile si industriale in anul 2011. Mentinanad tot timpul un raport corect pret-calitate.Societatea este recunoscuta in domeniul instalatiilor electrice , executare lucrari de instalatii electrice pentru cladiri civile si industriale, bransamente electrice , retele electrice aeriene si subterane de medie si joasa tensiune , posturi 20/0,4kV aeriene si in anvelopa, lucrari de mentenanta a instalatiilor electrice , verificari si masuratori a parametrilor electrici din instalatiile electrice .
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024