Publicat 06 Ian 2017 | Reactualizat 03 Feb 2017 | Expiră 07 Feb 2017

Inginer Instalatii Edilitare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate in domeniul instalatiilor pentru constructii
• Experienta prealabila in executie instalatii edilitare: apa/canalizare
• Cunostinte medii despre legislatia in vigoare cu privire la instalatii sanitare, apa.
• Operare PC
• Persoana cu initiativa, organizata si orientata catre rezultate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Coordonarea lucrarilor de instalatii (sanitare, canalizare, termice, electrice) si echipare ;
- Coordonarea activitatii de instalatii din santier ;
- Verificare etape lucrari si calitate lucrari alaturi de administratorul firmei;
- Negocierea, incheierea si monitorizarea contractelor de service pentru instalatii ce apartin firmei ;
- Supervizarea si coordonarea lucrarilor de mentenanta ;
- Furnizarea solutiilor tehnice si organizatorice pentru buna desfasurare a proiectului repartizat ;
- Intocmirea diagrame /grafice de executie lucrari in programe specializate .
- Raspunde de lucrarile pentru modernizarea instalatiilor si pentru eficientizarea costurilor;
- Intocmeste situatii si rapoarte despre lucrarile efectuate la diferiti clienti si lucrarile de intretinere preventiva si corectiva;
- Coordoneaza echipele de interventie
- Asigura desfasurarea relatiilor optime cu furnizorii de bunuri si servicii aferente departamentului tehnic;
- Colaboreaza in mod direct cu administratorii obiectivelor aflate in portofoliul de lucrari al departamenului tehnic in vederea mentinerii si imbunatatirii gradului de satisfactie al clientilor, oferind constant suport de specialitate;

Salariu oferit: 2500 lei.

Expirat
Inginer Instalatii Edilitare  -  S.C. ARTCONDUCT S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles