Inginer Instalatii - Constructii

Manpower - 3 poziții
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare: constructii, cu specializare pe ingineria instalatiilor.
  • Experienta minim 3 ani in executie pe santiere constructii industriale;
  • Specializare in toate tipurile de instalatii: HVAC, sanitare, electrice, automatizări si alti curenti slabi (CCTV, control acces, etc.)
  • Cunostiinte operare PC: word, excel; Autocad;
  • Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a subantreprenorilor;
  • Coordoneaza echipele de montaj ale subantreprenorilor pe toate tipurile de instalatiile: HVAC, sanitare, electrice, automatizari si alti curenti slabi (CCTV, control acces, etc.)
  • Monitorizeaza progresul activitatilor in mod regulat si organizarea de intâlniri periodice cu toate persoanele implicate;
  • Supervizeaza constant desfasurarea lucrarilor pe santier si rezolva eventualele probleme aparute in executie;
  • Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie;
  • Verifica realizarea lucrarilor cu respectarea ordinii de executie stabilita, stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;
  • Supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
  • Verifica calitatea constructiei;
  • Participa la estimarea necesarului de manopera pentru realizarea proiectului si la receptia lucrarilor si controlul de calitate a acestora.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 15 sept. 2021 Reactualizat 13 oct. 2021 Expiră 15 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos