Gratis

Inginer Horticol

SC COMGABY MOLN SRL

Candidatul Ideal

Echipa FlowerTime se măreşte!

Căutăm iubitori de plante şi oameni pe care îi încântă ideea de muncă departe de birou!

Dacă te consideri un bun horticol, un om harnic sau cel puţin eşti convins că ai putea face treabă bună alături de colegii din cadrul echipei și nu îți place munca monotonă, te așteptăm cu drag în echipă!
Apreciem candidații cu bune abilități de comunicare și persoanele care au iz de buni vânzători.

Experiența ta în domeniu reprezintă un mare avantaj!

Este necesar să cunoști metode de întreținere ale plantelor de interior şi de exterior, să fii o persoană răbdătoare şi cel mai important să fii deschis!

Descrierea jobului

Acest job presupune întreținerea plantelor de interior / exterior și consilierea clienților.
Se potrivește foarte bine unei persoane care este ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈activă și care preferă să-și petreacă timpul în aer liber.

Programul este organizat astfel: o zi full time și o zi liberă. Se lucrează un weekend full time, unul este liber și două weekend-uri semi pe lună (Sămbâtă sau Duminică).

Descrierea companiei

Flower Time vă propune o gamă variată de servicii.

În cele ce urmează vă supunem atenției atât serviciile care ne-au consacrat, cât și cele pe care le-am dezvoltat mai recent cu același profesionalism și aceeași dedicare:
- Distribuție și vânzare plante de interior, de grădină și accesorii aferente,
- Amenajări și proiectări grădini și spații verzi,
- Amenajări interioare cu plante ornamentale.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024