Gratis

INGINER HORTICOL

HORTINVEST VIDRA S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Persoana serioasa
  • Experiență relevantă în domeniul horticulturii sau agronomiei, cu cunoștințe solide în practicile agricole și amenajarea peisajelor
  • Cunoștințe tehnice în domeniul horticulturii, inclusiv identificarea și tratarea bolilor și dăunătorilor, gestionarea irigației și a solurilor etc.

Descrierea jobului

  • Consultant in fitofarmacie , persoana deschisa sa vorbeasca cu oamenii
  • Monitorizarea și evaluarea stării de sănătate a plantelor, identificarea și tratarea bolilor și dăunătorilor
  • Consilierea clienților și oferirea de soluții personalizate pentru nevoile lor specifice în domeniul horticulturii

Descrierea companiei

Compania noastra detine clienti si suntem seriosi
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024