Gratis

Inginer horticol / Inginer peisagist

S.C. GARDEN CENTER GRUP S.R.L
4 poziții

Candidatul Ideal

Societatea noastra isi mareste echipa si angajeaza personal, pentru urmatoarele specialitati din domeniul spatii verzi – pentru Punctul de Lucru din BRASOV.
1. Inginer horticol,
2. Inginer peisagist,
3. Sofer categoria C,
4. Mecanic pentru utilaje mica mecanizare,
5. Economist pentru intocmirea situatiilor de lucrari, pontaje, salarizare.

Descrierea jobului

Detalii despre descrierea posturilor, cerinte si beneficii se pot obtine la nr. de tel. 0746.152.175. CV-uri se trimit la adresa de e-mail: Sonia.mirea@e-g.ro

Societatea GARDEN CENTER GRUP S.R.L., este o societate comerciala cu capital integral privat, al carei principal obiect de activitate este întreținerea și amenajarea spațiilor verzi.
Scopul societăţii este de a pune pe piata produse si servicii de calitate, la cel mai înalt nivel profesional. Relaţia între societate şi clienţi, ca beneficiari ai produselor si serviciilor prestate se bazeaza pe profesionalism, promptitudine, corectitudine şi respectarea legislatiei si normelor de reglementare in vigoare. In portofoliul societatii se regăsesc o serie de amenajări exterioare, arhitectura urbanistica, grădini, spatii verzi aferente ansamblurilor de locuinţe, spatii urbane publice - scuaruri, platbande si intersectii, parcuri, zone de recreere, spatii de joaca pentru copii.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024